ADAS verandert de markt van autoschade herstel

ADAS verandert de markt
Veel publicaties over ADAS:
ADAS VERANDERT DE MARKT (Advanced Driver Assistance Systems) (Geavanceerde Rijders Hulp Systemen)
Toch best heel erg bijzonder dat wij helemaal niet denken dat de markt verandert, dat wij alleen maar denken, dat ADAS gewoon de markt is!
ADAS maakt namelijk, sinds de opmars, al dagelijks deel uit van onze werkzaamheden.
Daar hebben we dus ook altijd in geïnvesteerd, zowel in opleiding, als in ons geval, met equipment van Hella Gutmann. Alle uitlezingen en vastleggingen samengebracht in één vertrouwd systeem. Wij verwachten dus absoluut geen verandering van onze markt, alleen maar een mooie uitdagende ontwikkeling om bij te blijven in de huidige staat van de techniek, waarin innovatie constant een mooie en boeiende factor blijft.
Als je het puur zou bekijken vanuit stilstand en geen focus, zal er inderdaad nog heel veel gaan veranderen, gezien vanuit die visie ook wel in rap tempo, maar de bedrijven die altijd hebben opgeleid en geïnvesteerd, is dit gewoon de markt.